Vlak Os 18409 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 8.15 | 3/4 | |||
Smyslov | 8.21 | 8.21 | |||
Dobronice u Chýnova | 8.24 | 8.24 | |||
Chýnov | 8.28 | 8.29 | 2 | ||
Pořín | 8.35 | 8.35 | |||
Obrataň | 8.42 | 8.43 | 2 | ||
Šimpach | 8.46 | 8.46 | |||
Pacov | 8.52 | 8.54 | 2 | ||
Leskovice | 9.01 | 9.01 | |||
Nová Cerekev | 9.05 | 9.06 | 2 | ||
Vlásenice | 9.10 | 9.10 | |||
Pelhřimov | 9.18 | 9.26 | 2 | ||
Rynárec | 9.29 | 9.29 | |||
Zajíčkov | 9.34 | 9.34 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 9.38 | 9.39 | 1 | ||
Nová Buková | 9.42 | 9.42 | |||
Hříběcí | 9.46 | 9.46 | |||
Horní Cerekev | 9.50 | 4 |
v ; v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci