Os 18023 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prachatice | 6.42 | 2 | |||
Husinec | 6.48 | 6.49 | 1 | ||
Strunkovice nad Blanicí | 6.55 | 6.56 | 3 | ||
Blanice | 6.59 | 6.59 | |||
Bavorov | 7.05 | 7.06 | 3 | ||
Svinětice | 7.09 | 7.09 | |||
Pražák | 7.14 | 7.14 | |||
Vodňany | 7.18 | 7.19 | 3 | ||
Číčenice | 7.25 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci