Vlak Os 18006 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 11.39 | 1 | |||
Vodňany | 11.45 | 11.46 | 2 | ||
Pražák | 11.50 | 11.50 | |||
Svinětice | 11.55 | 11.55 | |||
Bavorov | 11.58 | 12.00 | 2 | ||
Blanice | 12.06 | 12.06 | |||
Strunkovice nad Blanicí | 12.09 | 12.10 | 2 | ||
Husinec | 12.17 | 12.18 | 1 | ||
Prachatice | 12.24 | 12.33 | 2 | ||
Prachatice lázně | 12.36 | 12.36 | |||
Rohanov | 12.42 | 12.42 | |||
Chroboly | 12.47 | 12.48 | 3 | ||
Ovesné u Prachatic | 12.51 | 12.51 | |||
Skříněřov | 12.56 | 12.56 | |||
Zbytiny | 13.01 | 13.04 | 2 | ||
Spálenec | 13.06 | 13.06 | |||
Volary | 13.18 | 13.21 | 2 | ||
Dobrá na Šumavě | 13.25 | 13.25 | |||
Černý Kříž | 13.28 | 13.31 | 2/2 | ||
Stožec | 13.37 | 13.37 | 1 | ||
Nové Údolí | 13.44 | 1 |
Černý Kříž-Nové Údolí jede v a do 22.VI. a od 6.IX. a 23.XII. – 3.I., 31.I., 17., 18.IV., 27. – 29.X., od 28.VI. do 31.VIII. jede denně;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci