Vlak Os 18005 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černý Kříž | 8.31 | 1/1 | |||
Dobrá na Šumavě | 8.34 | 8.34 | |||
Volary | 8.39 | 8.48 | 3 | ||
Spálenec | 9.00 | 9.00 | |||
Zbytiny | 9.02 | 9.04 | 1 | ||
Skříněřov | 9.09 | 9.09 | |||
Ovesné u Prachatic | 9.14 | 9.14 | |||
Chroboly | 9.17 | 9.17 | 2 | ||
Rohanov | 9.22 | 9.22 | |||
Prachatice lázně | 9.28 | 9.28 | |||
Prachatice | 9.30 | 9.34 | 2 | ||
Husinec | 9.40 | 9.41 | 1 | ||
Strunkovice nad Blanicí | 9.47 | 9.48 | 3 | ||
Blanice | 9.52 | 9.52 | |||
Bavorov | 9.57 | 9.59 | 3 | ||
Svinětice | 10.02 | 10.02 | |||
Pražák | 10.07 | 10.07 | |||
Vodňany | 10.11 | 10.12 | 3 | ||
Číčenice | 10.19 | 1 |
Černý Kříž-Volary jede v a do 22.VI., nejede 24., 25.XII., 1.I., 5. – 13.IV., od 28.VI. do 31.VIII. jede denně a 6., 7., 13., 14.IX.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci