Os 18002 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 7.40 | 1 | |||
Vodňany | 7.46 | 7.47 | 2 | ||
Pražák | 7.51 | 7.51 | |||
Svinětice | 7.56 | 7.56 | |||
Bavorov | 7.59 | 8.01 | 2 | ||
Blanice | 8.07 | 8.07 | |||
Strunkovice nad Blanicí | 8.10 | 8.11 | 2 | ||
Husinec | 8.18 | 8.19 | 1 | ||
Prachatice | 8.25 | 8.33 | 2 | ||
Prachatice lázně | 8.36 | 8.36 | |||
Rohanov | 8.42 | 8.42 | |||
Chroboly | 8.47 | 8.48 | 3 | ||
Ovesné u Prachatic | 8.51 | 8.51 | |||
Skříněřov | 8.56 | 8.56 | |||
Zbytiny | 9.01 | 9.04 | 2 | ||
Spálenec | 9.06 | 9.06 | |||
Volary | 9.18 | 9.21 | 2 | ||
Dobrá na Šumavě | 9.25 | 9.25 | |||
Černý Kříž | 9.28 | 9.31 | 2/2 | ||
Stožec | 9.36 | 9.37 | 1 | ||
Nové Údolí | 9.44 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci