Vlak Os 17916 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožmitál pod Třemšínem | 18.57 | 2 | |||
Skuhrov pod Třemšínem | 19.00 | 19.00 | |||
Oslí | 19.02 | 19.02 | |||
Zadní Poříčí | 19.05 | 19.05 | |||
Březnice | 19.10 | 19.21 | 1/2 | ||
Hudčice | 19.28 | 19.28 | |||
Slavětín u Březnice | 19.32 | 19.32 | |||
Bělčice | 19.36 | 19.37 | 2 | ||
Závišín | 19.43 | 19.43 | |||
Bezdědovice | 19.48 | 19.48 | |||
Blatná | 19.51 | 20.04 | 2 | ||
Mačkov | 20.10 | 20.10 | |||
Sedlice | 20.16 | 20.17 | 2 | ||
Sedlice město | 20.19 | 20.19 | |||
Rojice | 20.24 | 20.24 | |||
Velká Turná | 20.26 | 20.26 | |||
Radomyšl | 20.30 | 20.31 | 2 | ||
Radomyšl zastávka | 20.33 | 20.33 | |||
Domanice | 20.36 | 20.36 | |||
Řepice | 20.40 | 20.40 | |||
Strakonice | 20.45 | 2 |
Rožmitál pod Třemšínem-Březnice jede v , a 22., 25. – 29.XII., 20.IV., 1., 8.V., 26.X., 16.XI., nejede 31.XII.; Blatná-Strakonice nejede 24., 31.XII.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci