Vlak Os 17907 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 9.09 | 2 | |||
Řepice | 9.14 | 9.14 | |||
Domanice | 9.18 | 9.18 | |||
Radomyšl zastávka | 9.21 | 9.21 | |||
Radomyšl | 9.23 | 9.25 | 1 | ||
Velká Turná | 9.29 | 9.29 | |||
Rojice | 9.31 | 9.31 | |||
Sedlice město | 9.37 | 9.37 | |||
Sedlice | 9.39 | 9.40 | 2 | ||
Mačkov | 9.46 | 9.46 | |||
Blatná | 9.52 | 10.00 | 3 | ||
Bezdědovice | 10.02 | 10.02 | |||
Závišín | 10.07 | 10.07 | |||
Bělčice | 10.13 | 10.15 | 3 | ||
Slavětín u Březnice | 10.19 | 10.19 | |||
Hudčice | 10.23 | 10.23 | |||
Březnice | 10.31 | 1/2 |
Strakonice-Blatná jede v ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci