Vlak Os 17904 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 7.20 | 1/2 | |||
Hudčice | 7.27 | 7.27 | |||
Slavětín u Březnice | 7.31 | 7.31 | |||
Bělčice | 7.35 | 7.36 | 2 | ||
Závišín | 7.42 | 7.42 | |||
Bezdědovice | 7.47 | 7.47 | |||
Blatná | 7.50 | 8.04 | 2 | ||
Mačkov | 8.10 | 8.10 | |||
Sedlice | 8.16 | 8.17 | 2 | ||
Sedlice město | 8.19 | 8.19 | |||
Rojice | 8.24 | 8.24 | |||
Velká Turná | 8.26 | 8.26 | |||
Radomyšl | 8.30 | 8.31 | 2 | ||
Radomyšl zastávka | 8.33 | 8.33 | |||
Domanice | 8.36 | 8.36 | |||
Řepice | 8.40 | 8.40 | |||
Strakonice | 8.45 | 2 |
Březnice-Blatná jede v , a do 23.VI. a od 6.IX. a 27. – 31.XII., 2., 3., 31.I., 17. – 22.IV., 29.X., 18.XI., nejede 25.XII., 1.I., od 28.VI. do 1.IX. jede denně;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci