Sp 1775 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + 3xBd264 + B249 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.36 | II | |||
Modřice | 17.42 | 17.43 | 2 | ||
Šakvice | 17.58 | 17.59 | 4 | ||
Zaječí | 18.03 | 18.04 | 2/2 | ||
Podivín | 18.10 | 18.11 | 2/4 | ||
Břeclav | 18.21 | 18.28 | 3 | ||
Hodonín | 18.44 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci