Sp 1762 | |
Řazení vlaku: 814 + Bdtn757 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 17.40 | 2 | |||
Václavice | 17.44 | 17.46 | 2 | ||
Náchod zastávka | 17.50 | 17.50 | |||
Náchod | 17.53 | 18.01 | 2/2 | ||
Velké Poříčí | 18.07 | 18.07 | |||
Hronov | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Hronov zastávka | 18.12 | 18.12 | |||
Police nad Metují | 18.16 | 18.17 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 18.20 | 18.20 | |||
Česká Metuje | 18.24 | 18.24 | |||
Teplice nad Metují | 18.30 | 18.31 | |||
Březová u Broumova | 18.37 | 18.37 | |||
Meziměstí | 18.41 | 18.44 | |||
Ruprechtice | 18.47 | 18.47 | |||
Hynčice | 18.49 | 18.49 | |||
Broumov-Olivětín | 18.54 | 18.54 | |||
Broumov | 18.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci