..: Trasa vlaku Sp 1760 - JŘ 2014 :..
Sp 1760
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Starkoč   16.42 2
  Václavice  16.46 16.49 2
  Náchod zastávka  16.53 16.53 
  Náchod  16.56 17.01 2/2
  Náchod-Běloves  17.04 17.04 
  Velké Poříčí  17.08 17.08 
  Hronov  17.10 17.11 2
  Police nad Metují  17.16 17.17 2
  Žďár nad Metují  17.20 17.20 
  Teplice nad Metují  17.29 17.30 
  Meziměstí  17.39 17.42 
  Ruprechtice  17.45 17.45 
  Hynčice  17.47 17.47 
  Broumov-Olivětín  17.52 17.52 
  Broumov  17.56  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci