Os 17519 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 20.44 | 2 | |||
Klatovy město | 20.47 | 20.47 | |||
Luby u Klatov | 20.51 | 20.51 | 3 | ||
Vrhaveč | 20.54 | 20.54 | |||
Neznašovy | 20.57 | 20.57 | |||
Běšiny | 21.01 | 21.02 | 2 | ||
Nemilkov | 21.09 | 21.09 | 2 | ||
Malonice | 21.14 | 21.14 | 3 | ||
Kolinec | 21.20 | 21.21 | 2 | ||
Mokrosuky | 21.25 | 21.25 | |||
Hrádek u Sušice | 21.28 | 21.29 | 2 | ||
Sušice | 21.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci