Vlak Os 17422 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horšovský Týn | 15.31 | 2 | |||
Mašovice | 15.35 | 15.36 | |||
Meclov | 15.39 | 15.40 | 2 | ||
Ohnišťovice | 15.43 | 15.43 | |||
Zámělíč | 15.46 | 15.46 | |||
Poběžovice | 15.50 | 15.53 | 3 | ||
Mutěnín | 16.01 | 16.01 | |||
Hostouň | 16.04 | 16.05 | 2 | ||
Svržno | 16.07 | 16.07 | |||
Újezd Svatého Kříže | 16.10 | 16.10 | |||
Bělá nad Radbuzou | 16.15 | 2 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci