..: Trasa vlaku Sp 1727 Javořina - JŘ 2014 :..
Sp 1727 „Javořina“
Řazení vlaku: 754 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   12.49 II
  Brno-Židenice  12.54 12.57 
  Bučovice  13.24 13.25 4
  Kyjov  13.49 13.51 5
  Bzenec  14.03 14.05 5
  Veselí nad Moravou  14.13 14.15 2
  Uherský Ostroh   14.20 2
  Ostrožská Nová Ves   14.25 3
  Kunovice  14.30 14.36 3
  Popovice u Uherského Hradiště   14.41 
  Hradčovice   14.46 2
  Havřice   14.51 
  Uherský Brod  14.54 14.55 3
  Újezdec u Luhačovic  14.59 15.01 3
  Šumice   15.05 
  Nezdenice   15.08 3
  Záhorovice   15.11 
  Bojkovice  15.15 15.19 2/2
  Bojkovice město   15.22 
  Pitín zastávka  15.25 15.25 
  Hostětín  15.32 15.32 
  Slavičín  15.37 15.38 3
  Divnice  15.41 15.42 
  Bohuslavice nad Vláří  15.44 15.44 3
  Popov  15.50 15.50 
  Bylnice  15.55 15.58 2/3
  Svatý Štěpán  16.01 16.01 
  Vlárský průsmyk  16.04  3

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci