Sp 1683 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 18.12 | 1 | |||
Březno u Chomutova | 18.26 | 18.27 | 4 | ||
Hořetice | 18.34 | 18.34 | 2 | ||
Žatec | 18.42 | 18.43 | 2 | ||
Měcholupy | 18.55 | 18.56 | 4 | ||
Želeč | 19.02 | 19.02 | |||
Deštnice | 19.09 | 19.09 | |||
Milostín | 19.15 | 19.15 | |||
Mutějovice zastávka | 19.19 | 19.19 | |||
Krupá | 19.22 | 19.23 | |||
Lužná u Rakovníka | 19.29 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci