Sp 1662 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Krnov | 11.10 | 3 | |||
Město Albrechtice | 11.21 | 11.22 | 3 | ||
Třemešná ve Slezsku | 11.27 | 11.28 | 2 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 11.35 | 11.36 | 2 | ||
Mikulovice | 12.18 | 12.19 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 12.25 | 12.25 | |||
Písečná | 12.27 | 12.28 | 3 | ||
Česká Ves bazén | 12.34 | 12.34 | |||
Jeseník | 12.42 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci