Sp 1661 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipová Lázně | 5.14 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | 5.17 | 5.18 | |||
Jeseník | 5.22 | 5.30 | 3 | ||
Česká Ves bazén | 5.37 | 5.37 | |||
Písečná | 5.42 | 5.43 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 5.45 | 5.45 | |||
Mikulovice | 5.50 | 5.51 | 3 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 6.32 | 6.33 | 2 | ||
Třemešná ve Slezsku | 6.41 | 6.42 | 2 | ||
Město Albrechtice | 6.47 | 6.48 | 2 | ||
Krnov | 7.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci