Sp 1660 | |
Řazení vlaku: Bftn791 + Btn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 6.19 | ||||
Opava západ | 6.24 | 6.24 | 3 | ||
Vávrovice | 6.30 | 6.30 | |||
Holasovice | 6.35 | 6.35 | |||
Skrochovice | 6.38 | 6.39 | 2 | ||
Úvalno | 6.43 | 6.44 | |||
Krnov-Cvilín | 6.50 | 6.51 | |||
Krnov | 6.55 | 7.08 | 3 | ||
Město Albrechtice | 7.19 | 7.22 | 2 | ||
Třemešná ve Slezsku | 7.27 | 7.28 | 2 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 7.35 | 7.36 | 2 | ||
Mikulovice | 8.18 | 8.19 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 8.25 | 8.25 | |||
Písečná | 8.27 | 8.28 | 3 | ||
Česká Ves bazén | 8.34 | 8.34 | |||
Jeseník | 8.42 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci