Os 16518 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.31 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 16.33 | 16.33 | |||
Trmice | 16.37 | 16.37 | |||
Koštov | 16.41 | 16.41 | |||
Stadice | 16.45 | 16.45 | |||
Řehlovice | 16.47 | 16.47 | |||
Brozánky | 16.49 | 16.49 | |||
Rtyně nad Bílinou | 16.51 | 16.51 | |||
Velvěty | 16.53 | 16.53 | |||
Úpořiny | 16.56 | 16.57 | 3 | ||
Lbín | 16.59 | 16.59 | |||
Ohníč | 17.04 | 17.04 | |||
Hostomice nad Bílinou | 17.07 | 17.07 | |||
Světec | 17.09 | 17.09 | |||
Bílina-Chudeřice | 17.11 | 17.11 | |||
Bílina | 17.14 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci