..: Trasa vlaku Sp 1651 Zemská Brána - JŘ 2014 :..
Sp 1651 „Zemská Brána“
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Pardubice hlavní nádraží   7.36 4
  Pardubice-Pardubičky  7.38 7.39 
  Pardubice-Černá za Bory  7.41 7.41 
  Kostěnice  7.45 7.48 2
  Moravany  7.52 7.52 1/2
  Uhersko  7.56 7.57 1
  Dobříkov u Chocně  8.03 8.04 
  Choceň  8.09 8.10 1
  Brandýs nad Orlicí  8.14 8.15 
  Ústí nad Orlicí  8.25 8.26 letohradské/2
  Dolní Dobrouč  8.37 8.37 
  Letohrad  8.41 8.42 4
  Jablonné nad Orlicí  8.51 8.52 1/2
  Těchonín  8.58 8.59 1
  Mladkov  9.03 9.03 
  Lichkov  9.06  2/3

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci