Os 16508 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.31 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 10.33 | 10.33 | |||
Trmice | 10.37 | 10.37 | |||
Koštov | 10.41 | 10.41 | |||
Stadice | 10.45 | 10.45 | |||
Řehlovice | 10.47 | 10.47 | |||
Brozánky | 10.49 | 10.49 | |||
Rtyně nad Bílinou | 10.51 | 10.51 | |||
Velvěty | 10.53 | 10.53 | |||
Úpořiny | 10.56 | 10.57 | 3 | ||
Lbín | 10.59 | 10.59 | |||
Ohníč | 11.04 | 11.04 | |||
Hostomice nad Bílinou | 11.07 | 11.07 | |||
Světec | 11.09 | 11.09 | |||
Bílina-Chudeřice | 11.11 | 11.11 | |||
Bílina | 11.14 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci