Os 16505 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 6.40 | 1 | |||
Bílina-Chudeřice | 6.42 | 6.42 | |||
Světec | 6.44 | 6.44 | |||
Hostomice nad Bílinou | 6.46 | 6.46 | |||
Ohníč | 6.49 | 6.49 | |||
Lbín | 6.53 | 6.53 | |||
Úpořiny | 6.56 | 6.57 | 4 | ||
Velvěty | 7.00 | 7.00 | |||
Rtyně nad Bílinou | 7.03 | 7.03 | |||
Brozánky | 7.06 | 7.06 | |||
Řehlovice | 7.08 | 7.08 | |||
Stadice | 7.10 | 7.10 | |||
Koštov | 7.13 | 7.13 | |||
Trmice | 7.17 | 7.17 | |||
Ústí nad Labem západ | 7.21 | 7.21 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.23 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci