Os 16443 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 18.23 | 5 | |||
Mladá Boleslav město | 18.29 | 18.32 | 1/2 | ||
Řepov | 18.36 | 18.36 | |||
Kolomuty | 18.39 | 18.39 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 18.42 | 18.42 | |||
Dlouhá Lhota | 18.46 | 18.46 | |||
Bechov | 18.51 | 18.51 | |||
Rohatsko | 18.54 | 18.54 | |||
Dolní Bousov | 18.58 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci