Os 16442 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dolní Bousov | 19.02 | 4 | |||
Rohatsko | 19.05 | 19.05 | |||
Bechov | 19.08 | 19.08 | |||
Dlouhá Lhota | 19.13 | 19.13 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 19.17 | 19.17 | |||
Kolomuty | 19.21 | 19.21 | |||
Řepov | 19.24 | 19.24 | |||
Mladá Boleslav město | 19.28 | 19.32 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 19.38 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci