Os 16441 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav město | 12.27 | 1/2 | |||
Řepov | 12.32 | 12.32 | |||
Kolomuty | 12.34 | 12.34 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 12.38 | 12.38 | |||
Dlouhá Lhota | 12.41 | 12.41 | |||
Bechov | 12.46 | 12.46 | |||
Rohatsko | 12.48 | 12.48 | |||
Dolní Bousov | 12.51 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci