Os 16435 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 22.39 | 5 | |||
Mladá Boleslav město | 22.45 | 22.46 | 1/2 | ||
Řepov | 22.50 | 22.50 | |||
Kolomuty | 22.52 | 22.52 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 22.56 | 22.56 | |||
Dlouhá Lhota | 22.59 | 22.59 | |||
Bechov | 23.04 | 23.04 | |||
Rohatsko | 23.07 | 23.07 | |||
Dolní Bousov | 23.10 | 23.12 | 4 | ||
Sobotka | 23.19 | 23.21 | 2 | ||
Libošovice | 23.26 | 23.26 | |||
Malechovice | 23.29 | 23.29 | |||
Mladějov v Čechách | 23.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci