Os 16433 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 22.23 | 5 | |||
Mladá Boleslav město | 22.29 | 22.35 | 1/2 | ||
Řepov | 22.39 | 22.39 | |||
Kolomuty | 22.41 | 22.41 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 22.45 | 22.45 | |||
Dlouhá Lhota | 22.48 | 22.48 | |||
Bechov | 22.53 | 22.53 | |||
Rohatsko | 22.56 | 22.56 | |||
Dolní Bousov | 22.59 | 23.01 | 4 | ||
Sobotka | 23.08 | 23.10 | 2 | ||
Libošovice | 23.15 | 23.15 | |||
Malechovice | 23.18 | 23.18 | |||
Mladějov v Čechách | 23.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci