Os 16431 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 17.23 | 1 | |||
Velký Borek | 17.26 | 17.26 | |||
Mělnická Vrutice | 17.29 | 17.29 | |||
Hleďsebe | 17.35 | 17.35 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 17.37 | 17.37 | |||
Lhotka u Mělníka | 17.39 | 17.39 | |||
Nebužely | 17.46 | 17.46 | |||
Živonín | 17.49 | 17.49 | |||
Kanina | 17.53 | 17.53 | |||
Mšeno | 17.59 | 18.31 | 2 | ||
Skramouš | 18.35 | 18.35 | |||
Vrátno | 18.39 | 18.39 | |||
Trnová | 18.43 | 18.43 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 18.46 | 18.46 | |||
Skalsko | 18.48 | 18.48 | |||
Katusice | 18.54 | 18.56 | 2 | ||
Líny | 19.00 | 19.00 | |||
Bukovno | 19.03 | 19.03 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 19.16 | 19.25 | 5 | ||
Mladá Boleslav město | 19.31 | 19.32 | 1/2 | ||
Řepov | 19.36 | 19.36 | |||
Kolomuty | 19.39 | 19.39 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 19.42 | 19.42 | |||
Dlouhá Lhota | 19.46 | 19.46 | |||
Bechov | 19.51 | 19.51 | |||
Rohatsko | 19.54 | 19.54 | |||
Dolní Bousov | 19.58 | 20.00 | 3 | ||
Sobotka | 20.06 | 20.08 | 2 | ||
Libošovice | 20.13 | 20.13 | |||
Malechovice | 20.16 | 20.16 | |||
Mladějov v Čechách | 20.21 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci