Os 16429 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 15.23 | 1 | |||
Velký Borek | 15.26 | 15.26 | |||
Mělnická Vrutice | 15.29 | 15.29 | |||
Hleďsebe | 15.35 | 15.35 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 15.37 | 15.37 | |||
Lhotka u Mělníka | 15.39 | 15.39 | |||
Nebužely | 15.46 | 15.46 | |||
Živonín | 15.49 | 15.49 | |||
Kanina | 15.53 | 15.53 | |||
Mšeno | 15.59 | 16.31 | 2 | ||
Skramouš | 16.35 | 16.35 | |||
Vrátno | 16.39 | 16.39 | |||
Trnová | 16.43 | 16.43 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 16.46 | 16.46 | |||
Skalsko | 16.48 | 16.48 | |||
Katusice | 16.54 | 16.56 | 2 | ||
Líny | 17.00 | 17.00 | |||
Bukovno | 17.03 | 17.03 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17.16 | 17.24 | 5 | ||
Mladá Boleslav město | 17.30 | 17.32 | 1/2 | ||
Řepov | 17.36 | 17.36 | |||
Kolomuty | 17.39 | 17.39 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 17.42 | 17.42 | |||
Dlouhá Lhota | 17.46 | 17.46 | |||
Bechov | 17.51 | 17.51 | |||
Rohatsko | 17.54 | 17.54 | |||
Dolní Bousov | 17.58 | 18.00 | 4 | ||
Sobotka | 18.06 | 18.08 | 2 | ||
Libošovice | 18.13 | 18.13 | |||
Malechovice | 18.16 | 18.16 | |||
Mladějov v Čechách | 18.21 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci