Os 16426 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladějov v Čechách | 6.33 | 2 | |||
Malechovice | 6.38 | 6.38 | |||
Libošovice | 6.42 | 6.42 | |||
Sobotka | 6.46 | 6.48 | 2 | ||
Dolní Bousov | 6.54 | 6.56 | 3 | ||
Rohatsko | 6.59 | 6.59 | |||
Bechov | 7.02 | 7.02 | |||
Dlouhá Lhota | 7.07 | 7.07 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 7.11 | 7.11 | |||
Kolomuty | 7.15 | 7.15 | |||
Řepov | 7.18 | 7.18 | |||
Mladá Boleslav město | 7.21 | 7.31 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 7.37 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci