Os 16418 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lomnice nad Popelkou | 16.57 | 2 | |||
Ploužnice | 17.03 | 17.03 | |||
Kyje u Jičína | 17.06 | 17.06 | |||
Cidlina | 17.11 | 17.11 | |||
Kněžnice | 17.13 | 17.13 | |||
Libuň | 17.16 | 18.05 | 3 | ||
Hrdoňovice | 18.11 | 18.11 | |||
Mladějov v Čechách | 18.16 | 18.25 | 2 | ||
Malechovice | 18.30 | 18.30 | |||
Libošovice | 18.33 | 18.33 | |||
Sobotka | 18.37 | 18.39 | 2 | ||
Dolní Bousov | 18.44 | 18.46 | 3 | ||
Rohatsko | 18.50 | 18.50 | |||
Bechov | 18.53 | 18.53 | |||
Dlouhá Lhota | 18.58 | 18.58 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 19.02 | 19.02 | |||
Kolomuty | 19.06 | 19.06 | |||
Řepov | 19.09 | 19.09 | |||
Mladá Boleslav město | 19.13 | 19.14 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 19.20 | 19.28 | 5 | ||
Bukovno | 19.40 | 19.40 | |||
Líny | 19.43 | 19.43 | |||
Katusice | 19.46 | 19.48 | 2 | ||
Skalsko | 19.53 | 19.53 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 19.55 | 19.55 | |||
Trnová | 19.58 | 19.58 | |||
Vrátno | 20.03 | 20.03 | |||
Skramouš | 20.06 | 20.06 | |||
Mšeno | 20.11 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci