Os 16412 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladějov v Čechách | 16.23 | 2 | |||
Malechovice | 16.28 | 16.28 | |||
Libošovice | 16.32 | 16.32 | |||
Sobotka | 16.36 | 16.38 | 2 | ||
Dolní Bousov | 16.44 | 16.46 | 4 | ||
Rohatsko | 16.49 | 16.49 | |||
Bechov | 16.52 | 16.52 | |||
Dlouhá Lhota | 16.57 | 16.57 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 17.01 | 17.01 | |||
Kolomuty | 17.05 | 17.05 | |||
Řepov | 17.08 | 17.08 | |||
Mladá Boleslav město | 17.13 | 17.14 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17.20 | 17.27 | 5 | ||
Bukovno | 17.39 | 17.39 | |||
Líny | 17.42 | 17.42 | |||
Katusice | 17.45 | 17.47 | 2 | ||
Skalsko | 17.52 | 17.52 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 17.54 | 17.54 | |||
Trnová | 17.57 | 17.57 | |||
Vrátno | 18.02 | 18.02 | |||
Skramouš | 18.05 | 18.05 | |||
Mšeno | 18.09 | 18.11 | 3 | ||
Kanina | 18.16 | 18.16 | |||
Živonín | 18.20 | 18.20 | |||
Nebužely | 18.23 | 18.23 | |||
Lhotka u Mělníka | 18.29 | 18.29 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 18.32 | 18.32 | |||
Hleďsebe | 18.34 | 18.34 | |||
Mělnická Vrutice | 18.40 | 18.40 | |||
Velký Borek | 18.43 | 18.43 | |||
Mělník | 18.47 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci