Os 16411 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 11.25 | 5 | |||
Mladá Boleslav město | 11.31 | 11.32 | 1/2 | ||
Řepov | 11.36 | 11.36 | |||
Kolomuty | 11.39 | 11.39 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 11.42 | 11.42 | |||
Dlouhá Lhota | 11.46 | 11.46 | |||
Bechov | 11.51 | 11.51 | |||
Rohatsko | 11.54 | 11.54 | |||
Dolní Bousov | 11.58 | 12.00 | 3 | ||
Sobotka | 12.06 | 12.08 | 2 | ||
Libošovice | 12.13 | 12.13 | |||
Malechovice | 12.16 | 12.16 | |||
Mladějov v Čechách | 12.21 | 12.30 | 2 | ||
Hrdoňovice | 12.35 | 12.35 | |||
Libuň | 12.40 | 12.42 | 3 | ||
Kněžnice | 12.45 | 12.45 | |||
Cidlina | 12.47 | 12.47 | |||
Kyje u Jičína | 12.52 | 12.52 | |||
Ploužnice | 12.56 | 12.56 | |||
Lomnice nad Popelkou | 13.01 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci