Os 16409 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 10.40 | 5 | |||
Mladá Boleslav město | 10.46 | 10.48 | 1/2 | ||
Řepov | 10.52 | 10.52 | |||
Kolomuty | 10.55 | 10.55 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 10.59 | 10.59 | |||
Dlouhá Lhota | 11.03 | 11.03 | |||
Bechov | 11.08 | 11.08 | |||
Rohatsko | 11.10 | 11.10 | |||
Dolní Bousov | 11.13 | 11.15 | 3 | ||
Sobotka | 11.22 | 11.24 | 2 | ||
Libošovice | 11.28 | 11.28 | |||
Malechovice | 11.31 | 11.31 | |||
Mladějov v Čechách | 11.35 | 11.36 | 2 | ||
Hrdoňovice | 11.41 | 11.41 | |||
Libuň | 11.46 | 11.50 | 2 | ||
Kněžnice | 11.53 | 11.53 | |||
Cidlina | 11.55 | 11.55 | |||
Kyje u Jičína | 12.00 | 12.00 | |||
Ploužnice | 12.04 | 12.04 | |||
Lomnice nad Popelkou | 12.09 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci