Os 16408 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lomnice nad Popelkou | 13.04 | 2 | |||
Ploužnice | 13.10 | 13.10 | |||
Kyje u Jičína | 13.13 | 13.13 | |||
Cidlina | 13.18 | 13.18 | |||
Kněžnice | 13.20 | 13.20 | |||
Libuň | 13.23 | 13.25 | 3 | ||
Hrdoňovice | 13.31 | 13.31 | |||
Mladějov v Čechách | 13.36 | 13.38 | 2 | ||
Malechovice | 13.43 | 13.43 | |||
Libošovice | 13.47 | 13.47 | |||
Sobotka | 13.51 | 13.53 | 2 | ||
Dolní Bousov | 13.59 | 14.02 | 4 | ||
Rohatsko | 14.05 | 14.05 | |||
Bechov | 14.08 | 14.08 | |||
Dlouhá Lhota | 14.13 | 14.13 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 14.17 | 14.17 | |||
Kolomuty | 14.21 | 14.21 | |||
Řepov | 14.24 | 14.24 | |||
Mladá Boleslav město | 14.28 | 14.36 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 14.42 | 14.46 | 5 | ||
Bukovno | 14.58 | 14.58 | |||
Líny | 15.01 | 15.01 | |||
Katusice | 15.04 | 15.06 | 2 | ||
Skalsko | 15.11 | 15.11 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 15.13 | 15.13 | |||
Trnová | 15.16 | 15.16 | |||
Vrátno | 15.21 | 15.21 | |||
Skramouš | 15.24 | 15.24 | |||
Mšeno | 15.28 | 15.46 | 3 | ||
Kanina | 15.51 | 15.51 | |||
Živonín | 15.55 | 15.55 | |||
Nebužely | 15.58 | 15.58 | |||
Lhotka u Mělníka | 16.04 | 16.04 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 16.07 | 16.07 | |||
Hleďsebe | 16.09 | 16.09 | |||
Mělnická Vrutice | 16.15 | 16.15 | |||
Velký Borek | 16.19 | 16.19 | |||
Mělník | 16.23 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci