Os 16407 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 9.25 | 5 | |||
Mladá Boleslav město | 9.31 | 9.32 | 1/2 | ||
Řepov | 9.36 | 9.36 | |||
Kolomuty | 9.39 | 9.39 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 9.42 | 9.42 | |||
Dlouhá Lhota | 9.46 | 9.46 | |||
Bechov | 9.51 | 9.51 | |||
Rohatsko | 9.54 | 9.54 | |||
Dolní Bousov | 9.57 | 10.03 | 3 | ||
Sobotka | 10.09 | 10.11 | 2 | ||
Libošovice | 10.15 | 10.15 | |||
Malechovice | 10.18 | 10.18 | |||
Mladějov v Čechách | 10.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci