Os 16400 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladějov v Čechách | 6.23 | 2 | |||
Malechovice | 6.28 | 6.28 | |||
Libošovice | 6.32 | 6.32 | |||
Sobotka | 6.36 | 6.38 | 2 | ||
Dolní Bousov | 6.44 | 6.46 | 3 | ||
Rohatsko | 6.50 | 6.50 | |||
Bechov | 6.53 | 6.53 | |||
Dlouhá Lhota | 6.58 | 6.58 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 7.02 | 7.02 | |||
Kolomuty | 7.06 | 7.06 | |||
Řepov | 7.09 | 7.09 | |||
Mladá Boleslav město | 7.13 | 7.14 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 7.20 | 7.28 | 5 | ||
Bukovno | 7.40 | 7.40 | |||
Líny | 7.43 | 7.43 | |||
Katusice | 7.46 | 7.49 | 2 | ||
Skalsko | 7.54 | 8.06 | 2 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 8.08 | 8.08 | |||
Trnová | 8.11 | 8.11 | |||
Vrátno | 8.15 | 8.15 | |||
Skramouš | 8.19 | 8.19 | |||
Mšeno | 8.23 | 8.26 | 3 | ||
Kanina | 8.31 | 8.31 | |||
Živonín | 8.35 | 8.35 | |||
Nebužely | 8.38 | 8.38 | |||
Lhotka u Mělníka | 8.44 | 8.44 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 8.46 | 8.46 | |||
Hleďsebe | 8.49 | 8.49 | |||
Mělnická Vrutice | 8.54 | 8.54 | |||
Velký Borek | 8.58 | 8.58 | |||
Mělník | 9.01 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci