Sp 1634 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 18.44 | 3 | |||
Lipová Lázně | 18.52 | 18.54 | 3 | ||
Horní Lipová | 19.01 | 19.02 | 3 | ||
Ramzová | 19.14 | 19.15 | |||
Ostružná | 19.20 | 19.21 | 3 | ||
Branná | 19.30 | 19.31 | 3 | ||
Jindřichov na Moravě | 19.41 | 19.41 | |||
Hanušovice | 19.51 | 19.53 | 2 | ||
Bohdíkov | 19.59 | 20.00 | 4 | ||
Ruda nad Moravou | 20.05 | 20.06 | 3 | ||
Bludov | 20.17 | 20.21 | 2/3 | ||
Šumperk | 20.27 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci