Sp 1631 „Bradlo“ | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.29 | ||||
Šternberk | 16.42 | 16.43 | 3 | ||
Uničov | 16.56 | 16.57 | 3 | ||
Troubelice | 17.02 | 17.02 | 3 | ||
Nová Hradečná | 17.07 | 17.08 | |||
Nový Malín | 17.26 | 17.26 | |||
Šumperk | 17.33 | 2B/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci