Sp 1629 „Javorka“ | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.25 | 4 | |||
Pardubice-Pardubičky | 0.27 | 0.28 | |||
Kostěnice | 0.33 | 0.33 | 2 | ||
Moravany | 0.36 | 0.37 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 0.46 | 0.47 | |||
Choceň | 0.51 | 0.52 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 0.56 | 0.57 | |||
Ústí nad Orlicí | 1.06 | 1.06 | praľské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 1.09 | 1.09 | |||
Dlouhá Třebová | 1.13 | 1.13 | 2 | ||
Česká Třebová | 1.19 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci