Sp 1612 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.25 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 16.31 | 16.31 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 16.37 | 16.38 | 1 | ||
Horní Suchá | 16.40 | 16.40 | |||
Havířov-Suchá | 16.43 | 16.43 | |||
Havířov | 16.46 | 16.47 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 16.57 | 16.58 | 2 | ||
Ostrava střed | 17.02 | 17.03 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 17.05 | 17.05 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 17.08 | 17.09 | frýdlantské II/2 | ||
Ostrava-Svinov | 17.16 | 17.22 | 3 | ||
Háj ve Slezsku | 17.31 | 17.32 | 3 | ||
Štítina | 17.37 | 17.39 | 2 | ||
Opava východ | 17.45 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci