Os 16114 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Radejčín | 16.31 | ||||
Žim | 16.37 | 16.37 | |||
Bořislav | 16.42 | 16.42 | |||
Žalany zastávka | 16.45 | 16.45 | |||
Žalany | 16.47 | 16.47 | |||
Hradiště v Čechách | 16.50 | 16.50 | |||
Úpořiny | 16.54 | 16.57 | 2 | ||
Bystřany v Čechách | 17.01 | 17.01 | |||
Prosetice | 17.03 | 17.03 | |||
Teplice zámecká zahrada | 17.07 | 17.07 | |||
Řetenice | 17.12 | 17.12 | |||
Teplice v Čechách | 17.15 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci