Os 16112 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Radejčín | 14.31 | ||||
Žim | 14.37 | 14.37 | |||
Bořislav | 14.42 | 14.42 | |||
Žalany zastávka | 14.45 | 14.45 | |||
Žalany | 14.47 | 14.47 | |||
Hradiště v Čechách | 14.50 | 14.50 | |||
Úpořiny | 14.54 | 14.57 | 2 | ||
Bystřany v Čechách | 15.01 | 15.01 | |||
Prosetice | 15.03 | 15.03 | |||
Teplice zámecká zahrada | 15.07 | 15.07 | |||
Řetenice | 15.12 | 15.12 | |||
Teplice v Čechách | 15.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci