Os 16108 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Radejčín | 10.31 | ||||
Žim | 10.37 | 10.37 | |||
Bořislav | 10.42 | 10.42 | |||
Žalany zastávka | 10.45 | 10.45 | |||
Žalany | 10.47 | 10.47 | |||
Hradiště v Čechách | 10.50 | 10.50 | |||
Úpořiny | 10.54 | 10.57 | 2 | ||
Bystřany v Čechách | 11.01 | 11.01 | |||
Prosetice | 11.03 | 11.03 | |||
Teplice zámecká zahrada | 11.07 | 11.07 | |||
Řetenice | 11.12 | 11.12 | |||
Teplice v Čechách | 11.15 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci