Os 15969 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 17.09 | 3 | |||
Plačkov | 17.15 | 17.15 | |||
Kamenice u Humpolce | 17.19 | 17.19 | |||
Slavníč | 17.22 | 17.22 | |||
Herálec | 17.24 | 17.26 | 2 | ||
Radňov | 17.32 | 17.32 | |||
Lípa | 17.36 | 17.38 | 3 | ||
Petrkov | 17.42 | 17.42 | |||
Dolík | 17.44 | 17.45 | |||
Havlíčkův Brod | 17.51 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci