Os 15955 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 7.03 | 4 | |||
Plačkov | 7.09 | 7.09 | |||
Kamenice u Humpolce | 7.13 | 7.13 | |||
Slavníč | 7.16 | 7.16 | |||
Herálec | 7.18 | 7.19 | 2 | ||
Radňov | 7.25 | 7.25 | |||
Lípa | 7.29 | 7.31 | 3 | ||
Petrkov | 7.35 | 7.35 | |||
Dolík | 7.37 | 7.38 | |||
Havlíčkův Brod | 7.44 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci