Os 15813 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 12.20 | 3 | |||
Veleliby | 12.24 | 12.24 | 5 | ||
Jíkev | 12.28 | 12.28 | |||
Oskořínek | 12.31 | 12.31 | |||
Křinec | 12.38 | 12.38 | 2 | ||
Ledečky | 12.44 | 12.44 | |||
Rožďalovice | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Mlýnec | 12.52 | 12.52 | |||
Kopidlno | 12.57 | 13.04 | 2 | ||
Pševes | 13.08 | 13.08 | |||
Bartoušov zastávka | 13.10 | 13.10 | |||
Žitětín | 13.13 | 13.13 | |||
Jičíněves | 13.16 | 13.16 | |||
Nemyčeves | 13.22 | 13.22 | |||
Staré Místo u Jičína | 13.25 | 13.25 | |||
Jičín | 13.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci