Os 15205 | |
Řazení vlaku: 814 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 13.22 | 1/1 | |||
Náchod zastávka | 13.24 | 13.25 | |||
Václavice | 13.30 | 13.31 | 1 | ||
Nové Město nad Metují | 13.37 | 13.43 | 1 | ||
Černčice | 13.47 | 13.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 13.49 | 13.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 13.53 | 13.53 | |||
Pohoří | 13.57 | 13.57 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 13.59 | 14.00 | 3 | ||
Očelice | 14.05 | 14.05 | |||
Bolehošť | 14.08 | 14.09 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 14.17 | 14.32 | 4 | ||
Lípa nad Orlicí | 14.35 | 14.35 | |||
Čestice | 14.39 | 14.39 | |||
Častolovice | 14.42 | 14.45 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 14.48 | 14.49 | |||
Kostelec nad Orlicí | 14.51 | 14.51 | 3 | ||
Doudleby nad Orlicí | 14.55 | 15.09 | 4 | ||
Záměl | 15.12 | 15.12 | |||
Potštejn | 15.16 | 15.21 | 2 | ||
Sopotnice | 15.24 | 15.24 | |||
Litice nad Orlicí | 15.27 | 15.28 | 2 | ||
Bohousová | 15.31 | 15.31 | |||
Žamberk | 15.38 | 15.44 | 2 | ||
Lukavice v Čechách | 15.48 | 15.48 | |||
Letohrad | 15.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci