Os 15009 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 19.34 | 1 | |||
Litomyšl zastávka | 19.37 | 19.37 | |||
Litomyšl-Nedošín | 19.41 | 19.41 | |||
Tržek | 19.44 | 19.44 | |||
Řídký | 19.47 | 19.47 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 19.50 | 19.50 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 19.52 | 19.54 | 2 | ||
Hrušová | 19.56 | 19.56 | |||
Džbánov | 19.59 | 19.59 | |||
Vysoké Mýto město | 20.04 | 20.06 | 1 | ||
Vysoké Mýto | 20.08 | 20.09 | 1/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 20.14 | 20.14 | |||
Dvořisko | 20.17 | 20.17 | |||
Choceň | 20.21 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci