Os 15001 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 4.44 | 1 | |||
Litomyšl zastávka | 4.47 | 4.47 | |||
Litomyšl-Nedošín | 4.51 | 4.51 | |||
Tržek | 4.54 | 4.54 | |||
Řídký | 4.57 | 4.57 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 5.00 | 5.00 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 5.02 | 5.04 | 2 | ||
Hrušová | 5.06 | 5.06 | |||
Džbánov | 5.09 | 5.09 | |||
Vysoké Mýto město | 5.14 | 5.16 | 1 | ||
Vysoké Mýto | 5.18 | 5.20 | 1/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 5.24 | 5.24 | |||
Dvořisko | 5.27 | 5.27 | |||
Choceň | 5.31 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci